По благословению Предстоятеля Украинской Православной Церкви Блаженнейшего Владимира Митрополита Киевского и всея Украины
"...радость моя, молю тебя, стяжи дух мирен, и тогда тысячи душ спасутся около тебя".

прп. Серафим Саровский
Вихованці духовно–просвітницького центру при Свято-Воскресенському храмі Хмельницької області відвідали храм преподобного Серафима

В рамках благодійного проекту «Наша Лепта» 4-5 червня волонтери організували дводенний відпочинок для вихованців духовно–просвітницького центру, що діє при Свято-Воскресенському храмі містечка Віньківці Хмельницької області (настоятель - протоієрей Михаїл Варахоба). Сорок п’ять дітей, серед яких - переможці конкурсу «Зерна духовності», а також діти із малозабезпечених сімей, діти-сироти та напівсироти, відвідали столицю України. Акція була присвячена міжнародному Дню захисту дітей.

Юні гості мали змогу відвідати музей води і музей популярної науки та техніки «Еспериментаніум», покататися на теплоході по Дніпру. Основну частину програми перебування було відведено паломництву по храмах та монастирях міста Києва. Прочани побували в храмах святителя Миколая Чудотворця при 17-й лікарні та преподобного Серафима Саровського у Пущі Водиці, у Архангело-Михайлівському Звіринецькому та Свято-Троїцькому Іонинському монастирях. Пройшлися стежками та галявинами ботанічного саду.

Перед поверненням дітей до духовно–просвітницького центру куратор благодійного проекту «Наша Лепта» єпископ Васильківський Миколай помолився з дітьми та волонтерами за мир в Україні. У своєму слові архієрей закликав дітей змалку берегти віру православну, так само як Бог береже нашу землю, любити свою Батьківщину та дякувати Богові за все, що Він посилає. Прощаючись, владика благословив вихованців в дорогу, а команді проекту висловив подяку за плідну працю на ниві соціального служіння.

Організатори проекту висловлюють подяку наміснику Архангело-Михайлівського монастиря архімандриту Касіану та благочинному ієромонаху Леонтію, настоятелеві храму преподобного Серафима Саровського у Пущі Водиці протоієрею Іоанну Грицьку за сприяння в проведенні заходу.

Зокрема, громада храму преподобного Серафима Сарвськго з благословення настоятеля храму прот. Іоанна Грицько організувала для дітей нічліг, а також вечерю і сніданок. Діти взяли участь у богослужінні. Також їм розповіли про історію храму, та його покрвителя - преподобного Серафима Саровського.

 

 

 

 

 

Памятка христианину:

Панорама храма:
Панорама храма

Рекомендуем посетить:
Свято-Успенская Киево-Печерская Лавра
Монастыри и храмы Киева
Храм свв. мчч. Адриана и Наталии
Get Adobe Flash player
Київська Митрополія Української Православної Церкви