По благословению Предстоятеля Украинской Православной Церкви Блаженнейшего Владимира Митрополита Киевского и всея Украины
"...радость моя, молю тебя, стяжи дух мирен, и тогда тысячи душ спасутся около тебя".

прп. Серафим Саровский
Престольне свято храму Різдва Пресвятої Богородиці

21 вересня, в день Різдва Пресвятої Богородиці парафія на честь Різдва Божої Матері Голосіївського благочиння міста Києва відзначила своє престольне свято.

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія святкову літургію в храмі очолив Високопреосвященніший Амвросій, митрополит Чернігівський і Новгород-Сіверський.

Його Високопреосвященству співслужили: керуючий Південним київським вікаріатством єпископ Васильківський Миколай, благочинний Голосіївського благочиння протоієрей Павел Кирилов, настоятель храму протоієрей Василій Грицько, духовенство храму та гості парафії у священному сані.

На літургії молився меценат та будівничий храму — народний депутат України Ігор Рибаков.

Після Євангельського читання Високопреосвященніший митрополит Амвросій звернувся до вірян із архіпастирським словом, а після сугубої єктенії єпископ Васильківський Миколай підніс молитву за мир в Україні.

На завершення літургії владики, духовенство та миряни звершили хресну ходу навколо храму.

Митрополит Амвросій та єпископ Миколай поздоровили мецената храму, настоятеля, духовенство та парафіян з престольним святом і передали присутнім благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

У святкуванні взяв участь і настоятель храму преподобного Серафима Саровського протоієрей Іоанн Грицько.

 

Памятка христианину:

Панорама храма:
Панорама храма

Рекомендуем посетить:
Свято-Успенская Киево-Печерская Лавра
Монастыри и храмы Киева
Храм свв. мчч. Адриана и Наталии
Get Adobe Flash player
Київська Митрополія Української Православної Церкви