По благословению Предстоятеля Украинской Православной Церкви Блаженнейшего Владимира Митрополита Киевского и всея Украины
"...радость моя, молю тебя, стяжи дух мирен, и тогда тысячи душ спасутся около тебя".

прп. Серафим Саровский
Предстоятель Української Православної Церкви очолив заупокійну літію за всіма загиблими на Київському Майдані

21 лютого, у день річниці подій на Київському Майдані, в храмі Антонія і Феодосія Печерських у Києво-Печерській Лаврі було звершено заупокійну літію за всіма загиблими в результаті кривавого протистояння. Заупокійне богослужіння очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Перед початком літії Його Блаженство звернувся до усіх зібраних з архіпастирським словом.

«Духовний обов’язок любові і співчуття зібрав нас сьогодні у Києві, в серці Православ’я на українській землі – святій Києво-Печерській Лаврі, щоб помолитися Богу за тих синів і дочок Батьківщини, життя яких трагічно перервалося внаслідок жорстокого суспільного конфлікту, відлік якого розпочався рік тому, — звернувся до всіх присутніх Його Блаженство. — Ми молимось, щоб Господь упокоїв їхні душі в оселях праведних; ця сотня стала початком цілого моря жертв на Донбасі. Кров наших братів і сестер волає до неба за мир у нашій державі».

Його Блаженству співслужили: намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, вікарії Київської Митрополії єпископи Макарівський Іларій, Боярський Феодосій, Обухівський Іона, Ірпінський Климент, Бородянський Варсонофій, Фастівський Даміан і Васильківський Миколай. На соборну молитву за упокій душ загиблих зібралися благочинні Києва, численне духовенство, студенти Київських духовних шкіл та вірні.

На літії молилися також настоятель нашої церкви прот. Іоанн Грицько та клірики храму.

По матеріалам: http://mitropolia.kiev.ua/

 

Памятка христианину:

Панорама храма:
Панорама храма

Рекомендуем посетить:
Свято-Успенская Киево-Печерская Лавра
Монастыри и храмы Киева
Храм свв. мчч. Адриана и Наталии
Get Adobe Flash player
Київська Митрополія Української Православної Церкви