По благословению Предстоятеля Украинской Православной Церкви Блаженнейшего Владимира Митрополита Киевского и всея Украины
"...радость моя, молю тебя, стяжи дух мирен, и тогда тысячи душ спасутся около тебя".

прп. Серафим Саровский
ОГОЛОШЕННЯ. Семінар «Традиційна сім’я у сучасному світі»

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Місіонерський відділ Київської митрополії та Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання захисту прав сім’ї» розпочинають постійно діючий семінар «Традиційна сім’я у сучасному світі», що буде тривати впродовж 2014-2015 років.

7 грудня 2014 року о 14 годині відбудеться перший етап семінару на тему: «Святкування Новорічних та Різдвяних свят у дусі православних традицій».

На семінарі розпочнеться запис на трьохмісячні просвітницькі православні курси, які діятимуть з 25 січня 2015 року. Програма курсу передбачає вивчення наступних предметів: біблійна історія, катехізис, християнська антропологія та етика, вчення про молитву (літургика) та етика сімейного життя. При складанні програми курсу враховуються пропозиції та побажання слухачів.

Якщо Вас цікавлять питання створення, укріплення та збереження сім`ї на основі православних цінностей запрошуємо приєднатися до кола однодумців.

Адреса проведення семінару: м. Київ, вул. Рейтарська, 6-А (біля Софії Київської)

Довідки за тел.: (044)502-30-67, м.0968764541

Контактна особа: Томнюк Василь

 

E-mailЭтот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

Памятка христианину:

Панорама храма:
Панорама храма

Рекомендуем посетить:
Свято-Успенская Киево-Печерская Лавра
Монастыри и храмы Киева
Храм свв. мчч. Адриана и Наталии
Get Adobe Flash player
Київська Митрополія Української Православної Церкви