По благословению Предстоятеля Украинской Православной Церкви Блаженнейшего Владимира Митрополита Киевского и всея Украины
"...радость моя, молю тебя, стяжи дух мирен, и тогда тысячи душ спасутся около тебя".

прп. Серафим Саровский
Паломницька поїздка до святинь Волинської землі
Нещодавно відбулась паломницька поїздка від нашого храму до волинської землі,освяченою, як ми всі знаємо, Самою Пресвятою Богородицею. Цілу добу ми провели в стінах Свято – Успенської Почаївської Лаври, і, вистоявши довгі монастирські служби і отримавши прощення гріхів від духівників лаври, причастились Святих Христових Таїн. Приклались до Стопочки і чудотворного образу Божої Матері, і до святих мощів преп. Іова та Амфілохія Почаївських, попили святої води і надихались благодатним повітрям цього місця. Екскурсовод провів територією монастиря дуже цікаву екскурсію, з якої ми дізналися багато цікавого та дивного про його історію та людей, що перебували тут. Викликали захоплення фрески печерної церкви преп. Іова, вражає і архітектурний ансамбль монастиря.
     Традиційно ми відвідали Свято–Духівський Монастир – Скит та джерело св. прав. Анни. В програмі поїздки було також відвідання монастирського кладовища, могили новомученика ієрея Петра( †1993), що поблизу села Заложці, Божої Гори, де також є слід від Стопи Божої Матері та святе джерело, і Кременецького жіночого монастиря для молитовного поклоніння перед чудотворним образом Божої Матері «Скорботна».
     Паломництво принесло нам багато позитивних вражень, і, сподіваюсь, кожен отримав те, що шукав, до чого прагнув.
     Щира подяка настоятелю храму протоієрею Андрію за молитовну підтримку та організатору поїздки р. б. Наталії !
     І чекаємо нових!
 

Памятка христианину:

Панорама храма:
Панорама храма

Рекомендуем посетить:
Свято-Успенская Киево-Печерская Лавра
Монастыри и храмы Киева
Храм свв. мчч. Адриана и Наталии
Get Adobe Flash player
Київська Митрополія Української Православної Церкви